-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг
Тендер Prozorro UA-2025-12-02-002300-a
Торги не відбулися
324 796.00
UAH з ПДВ
Номер:
658b0eab2fbd441885a73c6ea479f1b6
Внутрішній номер закупівлі:
27348042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-02-002300-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
324 796.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2025 09:56 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2025 09:56 - 10.12.2025 09:35
Аукціон:
з 11.12.2025 14:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴324 796.00 Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг