-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг
Оголошено тендер
324 796.00
UAH
Номер:
946564f9ae6442bf8ab9fabc0e977c67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-01-002992-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
324 796.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування:
01.12.2025 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума324 796.00 UAH