-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2022-12-26-002388-a
Закупівля послуг з миття автомобілів і супутніх послуг
Торги не відбулися
70 413.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 704.13 UAH
мін. крок: 1% або 704.13 UAH
Номер:
c60a814c5471401096ea2f96cdcb7595
Внутрішній номер закупівлі:
16441932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-26-002388-a
Замовник:
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
70 413.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.12.2022 10:02 - 31.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2022 10:02 - 03.01.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 413.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання