-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-12-06-007103-a
Послуги з миття автомобілів
Торги не відбулися
147 154.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 471.54 UAH
мін. крок: 1% або 1 471.54 UAH
Номер:
4ca72ea47752409982b03cd89def8b58
Внутрішній номер закупівлі:
19923608
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-06-007103-a
Замовник:
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
147 154.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.12.2023 12:01 - 11.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.12.2023 12:01 - 14.12.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴147 154.33 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання