• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання

Оголошено тендер

147 154.33 UAH
Номер: cd01df52c2344c1081cc178dae617999
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-06-001046-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
Замовник: Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
Очікувана вартість: 147 154.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Примітки: Послуги з миття автомобілів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 06.12.2023 09:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума147 154.33 UAH