-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-12-27-007161-a
Послуги з миття автомобілів
Завершена
236 870.00
UAH без ПДВ
Номер:
ae250234b1c0430ca451c727348e0ea4
Внутрішній номер закупівлі:
23893293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-27-007161-a
Замовник:
Державне підприємство «Інформаційний центр персоніфікованого обліку Пенсійного фонду України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01014, Україна, Київська область, Київ, вул. Болсуновська, 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
18.12.2024 року закупівля послуг (UA-2024-12-09-009464-a) з миття автомобілів і супутніх послуг за предметом закупівлі: ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання була відмінена через відсутність пропозицій.
Частиною 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб'єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Враховуючи зазначене, найнижчу вартість серед трьох комерційних пропозицій наданих для визначення очікуваної вартості закупівлі послуг з миття автомобілів і супутніх послуг, а також виконання вимог, що були визначені замовником у тендерній документації прийнято рішення укласти договір про закупівлю послуг з миття автомобілів і супутніх послуг за предметом закупівлі: ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання з ФОП Хуторянський Анатолій Андрійович без застосування відкритих торгів.
Очікувана вартість:
236 870.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з миття автомобілів
Кількість
1 услуга
Період постачання
01.01.2025 - 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Хуторянський Анатолій Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1899474737
-
Контактна особа:
Хуторянський А.А. 0504627751
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
236 870.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.12.2024 13:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a220216352bd4c4b96c52dfe0072d1c4
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-27-007161-a-b1
Постачальник:
ФОП Хуторянський Анатолій Андрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1899474737
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
115
Сума договору:
236 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2025 13:47 - 31.12.2025 13:47
Дата підписання:
27.12.2024 13:47
Статус:
Виконаний