-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA C...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA COROLLA 1.6 LIVE сірий металік (VIN NMTBE4BE00R147232), який знаходиться на гарантії, згідно з регламентом (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) за ЄЗС ДК 021:2015:50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-010230-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243506
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA C...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA CAMRY Hybrid, VIN JTNAHACK803078469, який знаходиться на гарантії, згідно з регламентом (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) (ЄЗС ДК 021:2015: 50110000-9 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-12-004354-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30061431
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу HYUNDAI...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу HYUNDAI TUCSON (VIN TMAJB81EDTJ655925), який знаходиться на гарантії, згідно з регламентом (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) (ДК 021:2015:50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання )
- ID: UA-2026-08-11-010369-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054028
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA C...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA COROLLA (VIN NMTBE4BE20R144686), який знаходиться на гарантії, згідно з регламентом (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) (ЄЗС ДК 021:2015:50110000-9-Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
- ID: UA-2026-08-11-009279-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30052918
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супут...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2024-07-04-004366-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21994104
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів...×-
50110000-9 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Ремонт легкосплавних дисків автомобільного транспорту в кількості чотирьох
- ID: UA-2024-06-18-007000-a
- Дата створення : 18.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21862850
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і суп...×-
50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2024-02-27-002375-a
- Дата створення : 27.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20863024
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і...×-
50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (послуги з технічного обслуговування систем кондиціонування автотранспортних засобів)
- ID: UA-2023-10-26-004857-a
- Дата створення : 26.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19421517
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супут...×-
50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
- ID: UA-2023-07-27-005619-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18519209
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт автомобіля Suzuki Vitara, (Vin-cod TSMLYD01S00685000) (після ДТП)- ID: UA-2023-05-29-011762-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17927147
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер ку...×-
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)
- ID: UA-2023-02-23-012655-a
- Дата створення : 23.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17079509
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер ку...×-
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)
- ID: UA-2023-02-13-014992-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16960078
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу Mitsubishі Pajero Sport (номе...×-
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу Mitsubishі Pajero Sport (номер кузову MMCGUKS10MH000286)
- ID: UA-2023-01-19-015090-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16657417
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA C...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA CAMRY ідентифікаційний номер JTNB23HK003096054
- ID: UA-2022-07-15-001821-a
- Дата створення : 15.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14910687
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу MITSUBIS...×-
Послуги з проведення регламентного технічного обслуговування транспортного засобу MITSUBISHI PAJERO SPORT ідентифікаційний номер MMCGUKS10MH000286
- ID: UA-2022-07-07-007467-a
- Дата створення : 07.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14866070
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН ЄДРПОУ: 23212638ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -