-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)
Тендер Prozorro UA-2023-02-23-012655-a
Завершена
51 088.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 255.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 255.44 UAH
Номер:
16088490bb4b49ad9933cbd34dcb3e6d
Внутрішній номер закупівлі:
17079509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-23-012655-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Калінку Михайло Іванович 380487189617 uorzmv1@gmail.com http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
51 088.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2023 16:47 - 03.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2023 16:47 - 06.03.2023 10:00
Період кваліфікації:
06.03.2023 10:01 - 09.03.2023 11:42
Період завантаження договору:
15.03.2023 00:00 - 25.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 088.00 Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)