• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)

Оголошено тендер

51 088.00 UAH
Номер: c250602496b843f98c914f3a43cdc256
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-23-003704-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
Очікувана вартість: 51 088.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.02.2023 16:13

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума51 088.00 UAH