-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-002375-a
Завершена
137 561.79
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 687.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 687.81 UAH
Номер:
c675a63cf9c549959c154433a615794d
Внутрішній номер закупівлі:
20863024
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-27-002375-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лупашко Ірина Анатоліївна 380630472352 UORZMV8@ukr.net http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
137 561.79 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2024 10:31 - 08.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2024 10:31 - 11.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
11.03.2024 00:01 - 13.03.2024 10:14
Період завантаження договору:
19.03.2024 00:00 - 29.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴137 561.79 Лот 1. Послуги з технічного обслуговування транспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID ідентифікаційний номер JTNB23HK003096054, який знаходиться на гарантії, згідно регламенту (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу)