-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування TOYOTA CAMRY HYBRID ідентифікаційний номер JTNB23HK003096054, який знаходиться на гарантії, згідно регламенту (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) за ЄЗС ДК 021:2015 – код 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Оголошено тендер
137 561.79
UAH
Номер:
276dcacde0434935b93cba830ca05a05
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-27-002331-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
137 561.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування TOYOTA CAMRY HYBRID ідентифікаційний номер JTNB23HK003096054, який знаходиться на гарантії, згідно регламенту (кожні 15 тисяч кілометрів пробігу) за ЄЗС ДК 021:2015 – код 50110000-9 – «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.02.2024 09:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума137 561.79 UAH