-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Ремонт легкосплавних дисків автомобільного транспорту в кількості чотирьох
Тендер Prozorro UA-2024-06-18-007000-a
Торги не відбулися
5 787.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 28.94 UAH
мін. крок: 0.5% або 28.94 UAH
Номер:
baa30331db0f48bca9e663d77924fff3
Внутрішній номер закупівлі:
21862850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-18-007000-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лупашко Ірина Анатоліївна 380630472352 UORZMV8@ukr.net http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 787.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2024 13:48 - 23.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2024 13:48 - 26.06.2024 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 787.33 Послуги з ремонту легкосплавних дисків автомобільного транспорту