-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Ремонт легкосплавних дисків автомобільного транспорту в кількості чотирьох
Оголошено тендер
5 787.33
UAH
Номер:
b7949d12d2dc480aa96ff35ad9f6f210
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-18-008453-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
5 787.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50110000-9 " Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" Ремонт легкосплавних дисків автомобільного транспорту в кількості чотирьох
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.06.2024 13:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 787.33 UAH