-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу Mitsubishі Pajero Sport (номер кузову MMCGUKS10MH000286)
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-015090-a
Завершена
61 972.11
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 309.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 309.86 UAH
Номер:
b2d0e568811e4a27b873f35e96f0ea78
Внутрішній номер закупівлі:
16657417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-19-015090-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Калінку Михайло Іванович 380487189617 uorzmv1@gmail.com http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
61 972.11 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.01.2023 17:04 - 24.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2023 17:04 - 27.01.2023 18:00
Період кваліфікації:
27.01.2023 18:02 - 31.01.2023 14:56
Період завантаження договору:
06.02.2023 00:00 - 16.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴61 972.11 Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу Mitsubishі Pajero Sport (номер кузову MMCGUKS10MH000286)