• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу Mitsubishі Pajero Sport (номер кузову MMCGUKS10MH000286)

Оголошено тендер

61 972.11 UAH
Номер: 0b1279f673c3446fb805bfd2ba233ff1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-19-004361-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
Очікувана вартість: 61 972.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу Mitsubishі Pajero Sport (номер кузову MMCGUKS10MH000286)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.01.2023 16:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума61 972.11 UAH