• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)

Торги не відбулися

51 088.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 255.44 UAH
Номер: de4cc5f272ee4f6eb5e55cbc1a6a662e
Внутрішній номер закупівлі: 16960078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-014992-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
Контактна особа: Калінку Михайло Іванович 380487189617 uorzmv1@gmail.com http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 51 088.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2023 16:59 - 19.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2023 16:59 - 22.02.2023 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴51 088.00 Послуги з технічного обслуговування автотранспортного засобу TOYOTA CAMRY HYBRID (номер кузову JTNB23HK003096054)