-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (послуги з технічного обслуговування систем кондиціонування автотранспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-004857-a
Завершена
85 516.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 427.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 427.58 UAH
Номер:
ca45b1ba8a8e42f186b1ef86816928f8
Внутрішній номер закупівлі:
19421517
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-26-004857-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лупашко Ірина Анатоліївна 380630472352 UORZMV8@ukr.net http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
85 516.73 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.10.2023 11:26 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2023 11:26 - 03.11.2023 12:00
Аукціон:
06.11.2023 14:31 - 06.11.2023 15:06
Період кваліфікації:
06.11.2023 15:06 - 10.11.2023 13:28
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴85 516.73 Лот 1. 50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (послуги з технічного обслуговування систем кондиціонування автотранспортних засобів)