-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (послуги з технічного обслуговування систем кондиціонування автотранспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2023-10-26-004857-a
Завершена
85 516.73
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 427.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 427.58 UAH
Період уточнення:
26.10.2023 11:26 - 31.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим