-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (послуги з технічного обслуговування систем кондиціонування автотранспортних засобів)
Оголошено тендер
85 516.73
UAH
Номер:
cdb2898599a640588d6f0868f24cf483
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-26-001446-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
85 516.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання" (послуги з технічного обслуговування систем кондиціонування автотранспортних засобів)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.10.2023 10:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума85 516.73 UAH