-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-005619-a
Завершена
39 031.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 195.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 195.16 UAH
Номер:
d1db474e61534a3fa6e2145fa803e3d7
Внутрішній номер закупівлі:
18519209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-27-005619-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лупашко Ірина Анатоліївна 380630472352 UORZMV8@ukr.net http://property.odessa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
39 031.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.07.2023 13:07 - 01.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.07.2023 13:07 - 04.08.2023 14:00
Період кваліфікації:
04.08.2023 14:02 - 08.08.2023 10:10
Період завантаження договору:
14.08.2023 00:00 - 24.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 031.34 Лот 1.