-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту Управління обласної ради з майнових відносин Одеської обласної ради згідно ЄЗС ДК 021:2015 за кодом - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Оголошено тендер
39 031.34
UAH
Номер:
26fab29940be4457a86888afc71d854f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-27-001747-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОБЛАСНОЇ РАДИ З МАЙНОВИХ ВІДНОСИН
×
-
Код ЄДРПОУ:
23212638
-
Адреса:
65032, Україна, Одеська область, Одеса, м. Одеса, просп. Шевченка, буд. 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
39 031.34 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту та технічного обслуговування службового автотранспорту Управління обласної ради з майнових відносин Одеської обласної ради згідно ЄЗС ДК 021:2015 за кодом - 50110000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.07.2023 12:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума39 031.34 UAH