-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги автогрейдера- ID: UA-2026-08-21-011700-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163681
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера- ID: UA-2026-08-12-002432-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059511
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги автогрейдера- ID: UA-2026-04-06-004169-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28830555
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера- ID: UA-2026-03-25-004288-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28719531
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги автогрейдера- ID: UA-2025-03-11-008001-a
- Дата створення : 11.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24674216
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера- ID: UA-2025-02-07-001873-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24348131
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги екскаватора- ID: UA-2025-02-06-013950-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24343116
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги екскаватора- ID: UA-2024-03-27-004548-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21135928
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги автогрейдера- ID: UA-2024-03-27-004258-a
- Дата створення : 27.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21135508
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги екскаватора- ID: UA-2024-03-14-004573-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21016537
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера- ID: UA-2024-03-14-004069-a
- Дата створення : 14.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21016054
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги автогрейдера- ID: UA-2023-05-26-002302-a
- Дата створення : 26.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17903045
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера- ID: UA-2023-05-16-012408-a
- Дата створення : 16.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17792273
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
послуги автогрейдера- ID: UA-2023-03-31-005945-a
- Дата створення : 31.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17386442
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера- ID: UA-2023-03-09-000104-a
- Дата створення : 09.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17187645
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42041809ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітТорги не відбулисяТорги не відбулися -