• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги автогрейдера

Торги не відбулися

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер: ddde32c6b4fc400fbc29b5be82b2cb12
Внутрішній номер закупівлі: 21016054
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-14-004069-a   
Замовник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олег Аскеров +380961683646 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2024 11:27 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2024 11:27 - 22.03.2024 11:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 послуги автогрейдера