• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

послуги автогрейдера

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: 0d4749f331fe4a1d82743b08a42c3808
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-14-004500-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги автогрейдера
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.03.2024 10:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH