-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
послуги автогрейдера
Тендер Prozorro UA-2026-03-25-004288-a
Торги не відбулися
247 878.40
UAH з ПДВ
Номер:
e8693dcb8ac54b8f9440148de193ba5c
Внутрішній номер закупівлі:
28719531
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-25-004288-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Аскеров +380961683646 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
247 878.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.03.2026 11:15 - 30.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.03.2026 11:15 - 02.04.2026 11:11
Аукціон:
з 03.04.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴247 878.40 послуги автогрейдера