• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

послуги екскаватора

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер: 75dd9d94f24444748b991f34ebd38ae7
Внутрішній номер закупівлі: 21016537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-14-004573-a   
Замовник: ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олег Аскеров +380961683646 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.03.2024 11:46 - 19.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 14.03.2024 11:46 - 22.03.2024 11:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴150 000.00 послуги екскаватора