-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги автогрейдера
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-012408-a
Торги не відбулися
150 922.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 509.22 UAH
мін. крок: 1% або 1 509.22 UAH
Номер:
8b62c4d5881346d99057ac228a739458
Внутрішній номер закупівлі:
17792273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-012408-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Аскеров +380961683646 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
150 922.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 16:01 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 16:01 - 24.05.2023 15:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 922.20 послуги автогрейдера