-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги автогрейдера
Тендер Prozorro UA-2025-03-11-008001-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ad2556997f1d472e92f867ec44e20eb3
Внутрішній номер закупівлі:
24674216
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-11-008001-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Аскеров +380961683646 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-02-07-001873-a
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги автогрейдера
Кількість
258 година
Період постачання
11.03.2025 - 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523688
-
Контактна особа:
+380689323330
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н місто Городня, вул.Чумака будинок 4
Ціна пропозиції
300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.03.2025 14:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c1f331f7f7b54183b6b2fa6de4771492
Ідентифікатор договору:
UA-2025-03-11-008001-a-b1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОРОДНЯНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ДІЛЬНИЦЯ" ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05523688
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, Чернігівський р-н місто Городня, вул.Чумака будинок 4
Номер договору:
30
Сума договору:
300 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.03.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
11.03.2025 14:01
Статус:
Підписаний