-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги автогрейдера
Тендер Prozorro UA-2025-02-07-001873-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
fa5d7503926e421f84bd25b682581c1e
Внутрішній номер закупівлі:
24348131
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-07-001873-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Аскеров +380961683646 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2025 09:51 - 12.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2025 09:51 - 15.02.2025 09:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 послуги автогрейдера