-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги автогрейдера
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-002432-a
Торги не відбулися
166 635.70
UAH без ПДВ
Номер:
64f54abe29bf45a4a2a6ead68f5fc4de
Внутрішній номер закупівлі:
30059511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-002432-a
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Тихомирова +380976293304 upovnovazhenyy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 635.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:41 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:41 - 20.08.2026 09:00
Аукціон:
з 21.08.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 635.70 послуги автогрейдера