-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги автогрейдера
Оголошено тендер
199 962.84
UAH
Номер:
8306d059c7f54d0e97b88abc8583537d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-001156-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ, АРХІТЕКТУРИ ТА БУДІВНИЦТВА ГОРОДНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42041809
-
Адреса:
15100, Україна, Чернігівська область, м. Городня, вул. Троїцька,13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
199 962.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги автогрейдера
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2026 09:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГороднянська
Сума199 962.84 UAH