-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту м'якої покрівлі будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Моніт...×-
Послуги з поточного ремонту м'якої покрівлі будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Моніторна, буд. 7 над нежитловим приміщенням на першому поверсі, що перебуває на балансі Комунального закладу позашкільної освіти «ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР «ЛІДЕР» Дніпровської міської ради
- ID: UA-2026-08-13-012758-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082689
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покриття покрівлі будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького...×-
Капітальний ремонт покриття покрівлі будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 17
- ID: UA-2025-08-22-010304-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26220706
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі...×-
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137А
- ID: UA-2025-05-20-013110-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25358450
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі...×-
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137А
- ID: UA-2025-04-21-007496-a
- Дата створення : 21.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25072117
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі...×-
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137
- ID: UA-2025-04-18-009283-a
- Дата створення : 18.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25063627
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі, що знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР, розташованої за...×-
Поточний ремонт будівлі, що знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР, розташованої за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 17: заміна елементів системи опалення
- ID: UA-2024-11-26-018895-a
- Дата створення : 26.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23411854
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт фасаду частини будівлі за адресою: м. Дніпро проспект, Слобожанський, 137А- ID: UA-2024-10-22-016409-a
- Дата створення : 22.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22984170
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення у будівлі за адресою : м. Дніпро проспект, Слобожанський,137А- ID: UA-2024-10-22-016326-a
- Дата створення : 22.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22984099
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та облаштування захисної споруди цивільного захисту, а саме пр...×-
Послуги з поточного ремонту та облаштування захисної споруди цивільного захисту, а саме приміщення, яке планується до використання для укриття населення, як найпростіше укриття за адресою: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 137А
- ID: UA-2024-05-16-011758-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21581446
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту санвузла в приміщенні за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожансь...×-
Послуги з поточного ремонту санвузла в приміщенні за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137 А
- ID: UA-2023-12-19-023402-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20151017
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО "ДМЦ "ЛІДЕР" ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Тополина, 15 (найпростіше укриття)
- ID: UA-2023-10-30-012559-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19459506
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО "ДМЦ "ЛІДЕР" ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Киргизька, 3 (найпростіше укриття)
- ID: UA-2023-10-30-012525-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19459471
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Калинова, 68 (найпростіше укриття)
- ID: UA-2023-10-30-012468-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19459419
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО "ДМЦ "ЛІДЕР" ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Дмитра Донцова, 4 (найпростіше укриття)
- ID: UA-2023-10-30-012434-a
- Дата створення : 30.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19459382
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуаці...×-
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР (найпростіше укриття)
- ID: UA-2023-10-18-016470-a
- Дата створення : 18.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19334419
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 37538678ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -