-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення у будівлі за адресою : м. Дніпро проспект, Слобожанський,137А
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-016326-a
Завершена
462 691.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 313.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 313.46 UAH
Номер:
f3d1f9f9e27a46f7b5989026bb31c9ce
Внутрішній номер закупівлі:
22984099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-016326-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
462 691.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 20:12 - 31.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 20:12 - 03.11.2024 01:00
Період кваліфікації:
03.11.2024 01:00 - 08.11.2024 16:35
Період завантаження договору:
14.11.2024 00:00 - 24.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴462 691.00 Поточний ремонт приміщення у будівлі за адресою : м. Дніпро проспект, Слобожанський,137А