• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення у будівлі за адресою : м. Дніпро проспект, Слобожанський,137А

Оголошено тендер

462 691.00 UAH
Номер: 189c831cc8bd4ddf8d63bbe975c22804
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-22-020455-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 462 691.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення у будівлі за адресою : м. Дніпро проспект, Слобожанський,137А
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.10.2024 19:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума462 691.00 UAH