-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та облаштування захисної споруди цивільного захисту, а саме приміщення, яке планується до використання для укриття населення, як найпростіше укриття за адресою: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 137А
Тендер Prozorro UA-2024-05-16-011758-a
Завершена
575 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 875.00 UAH
Номер:
c34e15535eed4e75ba9ce1320bc82cb2
Внутрішній номер закупівлі:
21581446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-16-011758-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
575 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2024 18:34 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2024 18:34 - 24.05.2024 01:00
Період кваліфікації:
24.05.2024 01:03 - 30.05.2024 19:05
Період завантаження договору:
05.06.2024 00:00 - 15.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴575 000.00 Послуги з поточного ремонту та облаштування захисної споруди цивільного захисту, а саме приміщення, яке планується до використання для укриття населення, як найпростіше укриття за адресою: м. Дніпро, проспект Слобожанський, 137А