-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР (найпростіше укриття)
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-016470-a
Торги відмінено
314 221.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 620.29 UAH
мін. крок: 0.2% або 620.29 UAH
Номер:
dad75a5580b84978b18d81bd07d98ad2
Внутрішній номер закупівлі:
19334419
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-18-016470-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
314 221.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.10.2023 23:07 - 23.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.10.2023 23:07 - 26.10.2023 01:00
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
c4e8bcd9721a443eb629b44effec0752
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Не коректно визначена назва предмета закупівлі, що зазначена в плані закупівлі (ідентифікатор плану закупівлі: UA-P-2023-10-18-008630-b)
Період оскарження:
25.10.2023 19:45 - 04.11.2023 23:00
Дата опублікування:
25.10.2023 19:45
Дата виконання:
05.11.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴77 118.00 Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Калинова, 68 (найпростіше укриття)
- Лот №2 ₴79 760.40 Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Дмитра Донцова, 4 (найпростіше укриття)
- Лот №3 ₴95 313.60 Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Киргизька, 3 (найпростіше укриття)
- Лот №4 ₴62 029.20 Монтаж системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей для КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, вул. Тополина, 15 (найпростіше укриття)