-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі, що знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР, розташованої за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 17: заміна елементів системи опалення
Тендер Prozorro UA-2024-11-26-018895-a
Завершена
564 535.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 822.68 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 822.68 UAH
Номер:
faf304fda81846659d2c522f69aaa52c
Внутрішній номер закупівлі:
23411854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-26-018895-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
564 535.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2024 20:47 - 01.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2024 20:47 - 04.12.2024 01:00
Період кваліфікації:
04.12.2024 01:00 - 11.12.2024 18:05
Період завантаження договору:
17.12.2024 00:00 - 27.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴564 535.00 Поточний ремонт будівлі, що знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР, розташованої за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 17: заміна елементів системи опалення