-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт покриття покрівлі будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 17
Тендер Prozorro UA-2025-08-22-010304-a
Завершена
2 943 068.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 715.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 715.34 UAH
Номер:
0672ba8a5a60441a924f7e2bf13cdeec
Внутрішній номер закупівлі:
26220706
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-22-010304-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 943 068.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2025 16:49 - 03.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2025 16:49 - 06.09.2025 01:00
Аукціон:
з 08.09.2025 14:19
Період кваліфікації:
06.09.2025 01:00 - 12.09.2025 15:13
Період завантаження договору:
18.09.2025 00:00 - 28.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 943 068.40 Капітальний ремонт покриття покрівлі будівлі за адресою: м. Дніпро, вул. Данила Галицького, 17