-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137А
Тендер Prozorro UA-2025-04-21-007496-a
Торги не відбулися
638 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 190.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 190.00 UAH
Номер:
a8105866da784263b68626f9039e00be
Внутрішній номер закупівлі:
25072117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-21-007496-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
638 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.04.2025 19:01 - 26.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.04.2025 19:01 - 29.04.2025 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴638 000.00 Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137А