• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137А

Оголошено тендер

638 000.00 UAH
Номер: bad7d5d9d1f544c6931d07804c8ef200
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-21-009286-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 638 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Здійснення заходів з енергозбереження. Поточний ремонт по заміні вікон та дверей у будівлі, яка знаходиться на балансі КЗПО «ДМЦ «ЛІДЕР» ДМР за адресою: м. Дніпро, просп. Слобожанський, 137А
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.04.2025 18:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума638 000.00 UAH