-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт фасаду частини будівлі за адресою: м. Дніпро проспект, Слобожанський, 137А
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-016409-a
Завершена
710 201.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 551.01 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 551.01 UAH
Номер:
2ba478bae3af4c0182779108fcbd70c7
Внутрішній номер закупівлі:
22984170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-016409-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37538678
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій Лавров +380635351245 buyerlider@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
710 201.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 20:28 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 20:28 - 30.10.2024 01:00
Період кваліфікації:
30.10.2024 01:00 - 05.11.2024 23:05
Період завантаження договору:
11.11.2024 00:00 - 21.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴710 201.00 Поточний ремонт фасаду частини будівлі за адресою: м. Дніпро проспект, Слобожанський, 137А