• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт фасаду частини будівлі за адресою: м. Дніпро проспект, Слобожанський, 137А

Оголошено тендер

710 201.00 UAH
Номер: fbd7081ba0674cbfa087bfa456494678
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-22-020475-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДИТЯЧО-МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР "ЛІДЕР" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 710 201.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт фасаду частини будівлі за адресою: м. Дніпро проспект, Слобожанський, 137А
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.10.2024 19:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума710 201.00 UAH