-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту відділення судово-медичної токсикологічної лабораторії ДСУ «Д...×-
Послуги з поточного ремонту відділення судово-медичної токсикологічної лабораторії ДСУ «ДОБСМЕ»
- ID: UA-2026-07-09-001036-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29767870
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ганку будівлі моргу Кам'янського районного відділення судово-медичної...×-
Поточний ремонт ганку будівлі моргу Кам'янського районного відділення судово-медичної експертизи
- ID: UA-2025-12-09-013614-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27468844
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі моргу судово-медичної експертизи за адресою: м. Дніпро, пл. Соборн...×-
Поточний ремонт будівлі моргу судово-медичної експертизи за адресою: м. Дніпро, пл. Соборна, 14
- ID: UA-2025-11-18-006572-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27162173
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту каналізації підвального приміщення будівлі моргу Криворізького...×-
Послуги з поточного ремонту каналізації підвального приміщення будівлі моргу Криворізького районного відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
- ID: UA-2025-10-28-004656-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26911686
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту (встановлення пластикових вікон з облаштуванням відкосив) Крив...×-
Послуги з поточного ремонту (встановлення пластикових вікон з облаштуванням відкосив) Криворізького міжрайонного відділення ДСУ"Дніпропетровське ОБ СМЕ" за адресою: м. Кривий Ріг вул.. Криворіжсталі 2б
- ID: UA-2025-09-10-001592-a
- Дата створення : 10.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26382864
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення ДСУ « ДОБСМЄ» за адресою:...×-
Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення ДСУ « ДОБСМЄ» за адресою: м. Дніпро вул. Ближня,31 (облаштування архівного приміщення)
- ID: UA-2025-09-03-010627-a
- Дата створення : 03.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26319730
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністративної будівлі ДСУ «Дніпроп...×-
Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністративної будівлі ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
- ID: UA-2025-08-19-001494-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26173352
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту фікальної каналізації в будівлі МОРГУ ДСУ «Дніпропетровське об...×-
Послуги з поточного ремонту фікальної каналізації в будівлі МОРГУ ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
- ID: UA-2025-08-12-000643-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26109652
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділу ДСУ «ДОБСМЕ»- ID: UA-2025-06-23-000992-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25676459
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень лабораторії- ID: UA-2025-05-20-002850-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25348193
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщень лабораторії (заходи з усунення аварій в бюджетній ус...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень лабораторії (заходи з усунення аварій в бюджетній установі)
- ID: UA-2025-05-19-008024-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25339092
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція системи опалення та перенос вузла обліку теплової енергії за адресою: м. Дні...×-
Реконструкція системи опалення та перенос вузла обліку теплової енергії за адресою: м. Дніпро, пл. Соборна, 14, будівля моргу
- ID: UA-2021-09-30-007141-b
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11787073
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція вузла обліку теплової енергії на об'єкті патологоанатомічного корпусу з...×-
Реконструкція вузла обліку теплової енергії на об'єкті патологоанатомічного корпусу за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
- ID: UA-2021-09-30-002640-b
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11779092
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень будівлі Кам'янського міжрайонного відділення- ID: UA-2021-07-01-007275-c
- Дата створення : 01.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10546700
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт секційної зали будівлі моргу Новокодацького відділення (додаткові роботи)- ID: UA-2020-09-28-003717-a
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6481354
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -