-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту каналізації підвального приміщення будівлі моргу Криворізького районного відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-004656-a
Завершена
70 031.00
UAH без ПДВ
Номер:
1a664fccdaff416d847813a6abf21ef9
Внутрішній номер закупівлі:
26911686
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-004656-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
ОБҐРУНТУВАННЯ
застосування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному
державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Держана спеціалізована установа «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи», Україна, 49005, м. Дніпро, площа Соборна 14
Юридична особа, потреби держави або територіальної громади, код ЄДРПОУ 01985239
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: Послуги з поточного ремонту каналізації підвального приміщення будівлі моргу Криворізького районного відділення ДСУ «ДОБСМЕ» за кодом ДК 021-2015 - 45450000-6 – інші завершальні будівельні роботи
Розмір бюджетного призначення: 70031 грн. 00 коп.
Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (далі — Особливості) — підпункт 4 пункту 13 Особливостей, а саме: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником».
16. Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей: Обґрунтування послуги з поточного ремонту каналізації підвального приміщення будівлі моргу базується на необхідності забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки, надійної експлуатації спеціалізованого закладу та дотримання нормативних вимог.
Забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки : ризик поширення інфекцій: Каналізація моргу транспортує специфічні стоки, що можуть містити біологічні рідини та патогенні мікроорганізми. Несправність (протікання, засмічення, пошкодження труб у підвалі) створює пряму загрозу контамінації (забруднення) підвального приміщення, ґрунту та повітря, що є неприпустимим для медичного закладу.
Дотримання санітарних норм: Ремонт необхідний для відновлення герметичності системи та запобігання виходу шкідливих речовин та неприємних запахів, що є порушенням Державних санітарних норм та правил (наприклад, для лікувально-профілактичних закладів). 2. Відновлення функціональності та надійної експлуатації
Поточний ремонт спрямований на усунення вже наявних дрібних пошкоджень, тріщин, просідань чи засмічень, які можуть призвести до повної закупорки або руйнування системи, особливо у важкодоступній зоні підвалу.
Аварійна ситуація з каналізацією може призвести до вимушеного припинення роботи частини або всього моргу (наприклад, секційних, лабораторних приміщень), що є критичним для безперервності його діяльності.
Протікання каналізаційних стоків у підвалі призводить до руйнування будівельних конструкцій (фундаменту, стін, перекриттів), утворення грибка та плісняви, що потребуватиме значно дорожчого капітального ремонту в майбутньому.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару та застосування під час здійснення Закупівлі, як виняток, підстави за підпунктом 4 пункту 13 Особливостей надає право замовникам придбати товари і послуги (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуги з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, роботи, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Інформація про таку закупівлю включена до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі»
Виникнення таких об’єктивних обставин та нагальність потреби у здійсненні закупівлі підтверджують такі документи:
1. Акт обстеження від 25.09.2025 року, що додається (Додаток 1).
2. Дефектний акт від 20.10.2025 року, що додається (Додаток 2).
З огляду на зазначене, уповноваженою особою прийнято рішення на підставі підпункту 4 пункту 13 Особливостей та відповідно до положень чинного законодавства здійснити закупівлю Послуги з підключення контейнера рефрижератора шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Очікувана вартість:
70 031.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Демонтаж) трубопроводів каналізації з поліетиленових
Кількість
26 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
Під'єднування до діючих внутрішніх мереж
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"(Демонтаж) трубопроводів каналізації з поліетиленових труб діаметром 100 мм"
Кількість
26 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Під'єднування до діючих внутрішніх мереж трубопроводів каналізації діаметром 100 мм"
Кількість
2 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Прокладання трубопроводів каналізації з поліетиленових труб низького тиску діаметром 50 мм"
Кількість
26 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Прокладання трубопроводів каналізації з поліетиленових труб низького тиску діаметром 100 мм"
Кількість
26 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Свердління отворів (для кріплення) глибиною 120 мм, діам.10 мм в бетонних стелях"
Кількість
58 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Прочищення каналізаційних труб діаметром 100мм до існуючій зовнішній каналізації"
Кількість
3 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
(Демонтаж) унітазів з безпосередньо приєднаним бачком
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Врізування в діючі внутрішні мережі трубопроводів каналізації діаметром 100 мм"
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Врізування в діючі внутрішні мережі трубопроводів каналізації діаметром 50 мм"
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Врізування в існуючі трубопроводи запірної арматури діаметром до 32 мм"
Кількість
2 штука
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
"Установлення унітазів з безпосередньо приєднаним бачком"
Кількість
2 комплект
Період постачання
до 25.12.2025
Місце постачання
49005, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 2б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАТЮЩЕНКО ІРИНА ПРОКОПІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2169124485
-
Адреса:
50054, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул.Мирна будинок 7
Ціна пропозиції
70 031.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.10.2025 11:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
eabce39ae6314d2387ca2f230de4668a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-10-28-004656-a-a1
Постачальник:
МАТЮЩЕНКО ІРИНА ПРОКОПІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2169124485
-
Адреса:
50054, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вул.Мирна будинок 7
Номер договору:
176
Сума договору:
70 031.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
28.10.2025 11:14
Статус:
Виконаний