-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністративної будівлі ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-001494-a
Завершена
218 469.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.69 UAH
мін. крок: 1% або 2 184.69 UAH
Номер:
3387cbfe5c6446ba81635da0da51030d
Внутрішній номер закупівлі:
26173352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-19-001494-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
218 469.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.08.2025 09:57 - 24.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2025 09:57 - 27.08.2025 07:00
Аукціон:
з 28.08.2025 15:00
Період кваліфікації:
27.08.2025 07:00 - 27.08.2025 11:26
Період завантаження договору:
02.09.2025 00:00 - 12.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴218 469.00 Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністративної будівлі ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»