• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністратівної будівлі ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»

Оголошено тендер

218 469.00 UAH
Номер: 42876624cea54ccc971198bfc4c174a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-08-19-000446-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 218 469.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністратівної будівлі ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.08.2025 08:36

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту водостоків
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2300000 - Міністерство охорони здоров'я України
Сума218 469.00 UAH