-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту водостоків двоповерхової адміністративної будівлі ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-001494-a
Завершена
218 469.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.69 UAH
мін. крок: 1% або 2 184.69 UAH
Період уточнення:
19.08.2025 09:57 - 24.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим