-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділу ДСУ «ДОБСМЕ»
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-000992-a
Завершена
569 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 695.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 695.00 UAH
Номер:
5b6cf3f0fd224ab9baa1a0dcae34c3ae
Внутрішній номер закупівлі:
25676459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-23-000992-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
569 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2025 09:41 - 28.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2025 09:41 - 01.07.2025 07:00
Аукціон:
з 02.07.2025 12:44
Період кваліфікації:
01.07.2025 07:00 - 01.07.2025 09:18
Період завантаження договору:
07.07.2025 00:00 - 17.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴569 500.00 Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділу ДСУ «ДОБСМЕ»