-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ганку будівлі моргу Кам'янського районного відділення судово-медичної експертизи
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-013614-a
Завершена
193 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
721bd690c69746a6a48ca57a37a0df8e
Внутрішній номер закупівлі:
27468844
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-013614-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу
Очікувана вартість:
193 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розбирання кам'яних і залізобетонних східців на суцільній основі
Кількість
6 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Виготовлення гратчастих конструкцій [стояки, опори, ферми та ін.]
Кількість
0.04672 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Ґрунтування металевих поверхонь за два раз ґрунтовкою ГФ-021
Кількість
4.1 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Фарбування металевих поґрунтованих поверхонь емаллю ПФ-115
Кількість
4.1 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Монтаж дрібних металоконструкцій вагою до 0,1 т
Кількість
0.04672 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Улаштування бетонних фундаментів загального призначення об'ємом до 5 м3
Кількість
4.2 метр кубічний
Період постачання
до 25.12.2025
Виготовлення гратчастих конструкцій [стояки, опори, ферми та ін.]
Кількість
0.04896 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Ґрунтування металевих поверхонь за два раз ґрунтовкою ГФ-021
Кількість
2.24 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Фарбування металевих поґрунтованих поверхонь емаллю ПФ-115
Кількість
2.24 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Монтаж дрібних металоконструкцій вагою до 0,1 т
Кількість
0.04896 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Монтаж покрівельного покриття з профільованого листа при висоті будівлі до 25 м
Кількість
4 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
(Демонтаж) Облицювання каркасів стель пластиком
Кількість
17 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Розбирання поясків, сандриків, жолобів, відливів, звисів тощо з листової сталі
Кількість
16 метр
Період постачання
до 25.12.2025
Улаштування бетонної підготовки стійок
Кількість
1.25 метр кубічний
Період постачання
до 25.12.2025
Виготовлення гратчастих конструкцій [стояки, опори, ферми та ін.]
Кількість
0.9656 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Ґрунтування металевих поверхонь за два раз ґрунтовкою ГФ-021
Кількість
43.42 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Фарбування металевих поґрунтованих поверхонь емаллю ПФ-115
Кількість
43.42 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Монтаж дрібних металоконструкцій вагою до 1 т
Кількість
0.9656 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Монтаж покрівельного покриття з профільованого листа при висоті будівлі до 25 м
Кількість
40 метр квадратний
Період постачання
до 25.12.2025
Навантаження сміття вручну
Кількість
0.0492 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Перевезення сміття до 10 км
Кількість
0.0492 тонна
Період постачання
до 25.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМІ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114716
-
Адреса:
51937, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, пр.Героїв АТО будинок 3 квартира 59
Ціна пропозиції
193 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2025 14:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6a7506c638464b8697ce1a3e2cbf4a07
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-09-013614-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТМІ БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44114716
-
Адреса:
51937, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, пр.Героїв АТО будинок 3 квартира 59
Номер договору:
210
Сума договору:
193 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
160 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
08.12.2025 14:20
Статус:
Виконаний