-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту (встановлення пластикових вікон з облаштуванням відкосив) Криворізького міжрайонного відділення ДСУ"Дніпропетровське ОБ СМЕ" за адресою: м. Кривий Ріг вул.. Криворіжсталі 2б
Тендер Prozorro UA-2025-09-10-001592-a
Завершена
530 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a6560c0fc6374b7ba15a6579d114330d
Внутрішній номер закупівлі:
26382864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-10-001592-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
530 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.09.2025 14:38 - 15.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2025 14:38 - 18.09.2025 07:00
Аукціон:
з 19.09.2025 12:02
Період кваліфікації:
18.09.2025 07:00 - 18.09.2025 14:58
Період завантаження договору:
24.09.2025 00:00 - 04.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴530 000.00 Послуги з поточного ремонту (встановлення пластикових вікон з облаштуванням відкосив) Криворізького міжрайонного відділення ДСУ"Дніпропетровське ОБ СМЕ" за адресою: м. Кривий Ріг вул.. Криворіжсталі 2б